Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

27.06.2018

Обрати свiй шлях

27 червня, напередодні Дня Конституції України в київській бібліотеці ім. Ошера Шварцмана відкрилася виставка «Обрати свій шлях», присвячена одній з маловідомих сторінок Української революції 1917-1921 років – виборам до Установчих Зборів. Ця експозиція стала черговим спільним проектом бібліотеки та Музею історії Десятинної церкви.

Детальніше >>

26.06.2018

Семінар - обговорення «Ми всі різні, але рівні»

26 червня в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбувся семінар - обговорення "Ми всі різні, але рівні".

Детальніше >>

25.06.2018

Майстер-клас «Незвичайні закладинки»

Першого місяця літа працівники бібліотеки запросили маленьких читачів (старша група дитячого садка №388) на майстер-клас з виготовлення книжкових аксесуарів

Детальніше >>

24.06.2018

День молоді

24 червня 2018 року бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих святкувала День молоді разом із нашими гостями, що завітали на прогулянку «Terra incognita в центрі Києва: Татарка, що зникає».

Детальніше >>

21.06.2018

Перегляд літератури «Ми пам’ятаємо…».

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеці ім. М. Чернишевського 21.06.18 р. відбувся перегляд літератури «Ми пам’ятаємо…».

Детальніше >>

20.06.2018

Інформ-асорті «Бізнес-план замість безробіття»

В Україні зафіксовано 1 млн. переселенців. Робота та житло – топові проблеми для внутрішньопереміщених осіб, які останні чотири роки вирішуються мало. Утім, перші паростки державної підтримки все-таки з’являються. Попри позитивні результати, про них відомо небагато. Ідеться про проект «Рука допомоги», який ініційований Міністерством соціальної політики та реалізований за підтримки Світового банку. Принцип такий: хочеш покласти край безробіттю та позбутися залежності від соціальних виплат, маєш хороший бізнес-план – тоді приєднуйся до ініціативи. Тобто треба вийти із зони пасивного комфорту та проявити себе.

Детальніше >>

18.06.2018

Виставка display – кросинг «Читаємо з насолодою»

18.06.2018 року в бібліотеці ім. М. Чернишевського розгорнуто книжкову виставку display – кросинг «Читаємо з насолодою» запропоновану УБА.

Детальніше >>

17.06.2018

Дитяча планета дослідів

Літні канікули у самому розпалі! Екскурсії, подорожі, нові знайомства, нові враження! Словом, приємна і безтурботна пора! Діти зі шкільного табору СШ №95 поєднують відпочинок з можливістю дізнатися та навчитися чомусь новому. Малеча, як завжди непосидюча, тому їм цікаво щось експериментувати та досліджувати. Отож співробітники бібліотеки ім. М. Костомарова вирішили з ними поринути у дивовижний світ науки!

Детальніше >>

15.06.2018

Психологічний тренінг «Попередити. Визволити. Відновити»

Дуже часто українські заробітчани потрапляють у неприємні та небезпечні ситуації. Тому на передодні канікул бібліотека ім. М. Костомарова запросила Міжнародну правозахисну громадську організацію «А21», яка займається питанням торгівлі людьми, з метою надати інформацію як запобігти потраплянню найперше – в трудове рабство. Адже молодь під час канікул іноді працевлаштовується закордоном. І їй обов’язково потрібно знати всі ризики, аби не потрапити в тенета мисливців за «живим товаром».

Детальніше >>

13.06.2018

Молоді голоси України!

У школі №106, 13 червня відбувся поетичний марафон -"Молоді голоси України,"в якому прийняли участь учні початкової школи.

Детальніше >>

12.06.2018

Поети класики - дітям

12 червняу школі №41 відбувся поетичний марафон "Поети класики - дітям."

Детальніше >>

12.06.2018

Грані таланту

Приємно, коли маєш багато друзів. Ще приємніше, коли ти можеш зробити для друга щось добре, гарне. А оскільки Василь Михайлович Должиков справжній і щирий друг бібліотеки імені Ошера Шварцмана, то й подарунок до його 75-ліття ми запропонували особливий – 12 червня в бібліотеці відбувся його ювілейний творчий вечір у колі друзів. Хтось, мабуть, запитає, а хто це такий? Не хвилюйтесь, він добре нам усім знайомий. Адже «Должиков» - справжнє прізвище заслуженого діяча мистецтв України, драматурга, поета, перекладача, актора, радіоведучого Василя Довжика. Згадали? Ото ж!

Детальніше >>

12.06.2018

Міський конкурс літературних творів «Тримай ЕкоХвилю!»

Читачі бібліотек для дітей Шевченківського району прийняли участь у міському конкурсі літературних творів «Тримай ЕкоХвилю», організованому Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, Централізованою бібліотечною системою Деснянського району м. Києва за сприяння науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка, Екологічного клубу «Еремурус-Україна», Водно-інформаційного центру м. Києва, Комунального підприємства «Київський міський Будинок Природи».

Детальніше >>

11.06.2018

Захід про фінансову грамотність «Скарби Скруджа МакДака»

Скрудж МакДак – один з найвідоміших героїв дитячих мультфільмів. Його персонаж асоціюється з особою, життя якої постійно обертається навколо грошей. І це не дивно, бо з мультфільму відомо, що фінансові труднощі мотивували його до рішучих дій, щоб стати заможним.

Детальніше >>

10.06.2018

Terra incognita в центрі Києва

За проектом Української бібліотечної асоціації «Як тебе не любити, Києве мій!» бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих у червні 2018 р. продовжує безкоштовні прогулянки Києвом.

Детальніше >>

07.06.2018

Архітектурна мозаїка

Продовжується літній відпочинок дітей у літньому шкільному таборі (школа №95). І наступна зустріч працівників бібліотеки ім. М. Костомарова з ними принесла море позитивних емоцій, несподіванок та сюрпризів!

Детальніше >>

07.06.2018

Віртуальна еко-подорож «Еко-родзинки Києва»

Прийшло літо, а з ним довгоочікувані шкільні канікули. Але, на жаль, не всі діти мають змогу провести спекотні літні дні за межами міста. Пощастило школярам нашого мікрорайону – поруч з бібліотекою ім. О. Матросова розкинувся парк Нивки зі своїми блакитними озерами – одне з найулюбленіших місць відпочинку киян.

Детальніше >>

05.06.2018

До 100-річчя Незалежності Польщі

У бібліотеці ім. А. Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбулася презентація документальної оповіді Вітольда Пілецького «Рапорт Вітольда», виданої в українському перекладі видавництвом «Ярославів Вал». Прем’єра українського видання відбулася 02 червня цього року на щорічному міжнародному книжковому ярмарку «Книжковий арсенал 2018».

Детальніше >>

05.06.2018

Зустріч з майбутніми фотохудожниками

5.06.2018 р. в бібліотеці ім. В. Винниченка відбулась зустріч з майбутніми фотохудожниками, студентами ІІ курсу коледжу КНУТД.

Детальніше >>

05.06.2018

До Міжнародного дня захисту дітей

У бібліотеці ім. А. Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбулася творча зустріч учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва та їх батьків з Гжегожом Касдепке, сучасним польським дитячим письменником, автором 50-ти книг для дітей та підлітків, 40 із яких отримали статус бестселера.

Детальніше >>

05.06.2018

30-річчя від дня заснування ГО «Київське польське культурно-освітнє товариство ім. А. Міцкевича»

У бібліотеці ім. А. Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва відбулося урочисте святкування 30-річчя від дня заснування ГО «Київське польське культурно-освітнє товариство ім. А. Міцкевича».

Детальніше >>

05.06.2018

Київ та кияни очима дітей

До Дня Києва, Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеках для дітей Шевченківського району проводились різноманітні культурно-мистецькі заходи.

Детальніше >>

04.06.2018

Літетурно-ігрова програма «Барвистий Книголенд»

В бібліотеці ім. М. Костомарова вже багато років поспіль проводять активну роботу з популяризації цікавих книг, проводить різноманітні заходи та конкурсів з дітьми, що відпочивають у літньому шкільному таборі.

Детальніше >>

01.06.2018

День читання вголос

Для учнів 3-го класу школи №53 працівники ЦРБ імені Євгена Плужника провели «День читання вголос».

Детальніше >>

01.06.2018

Презентація проекту реконструкції бібліотеки в сучасний бібліохаб

У Києві працюють над створенням пілотного проекту «Сучасне бібліотечний простір», на який з бюджету буде виділено 15 млн грн. «Пілотом» проекту стане бібліотека ім. М. Костомарова, яка відкриється в оновленому вигляді в кінці року. Презентація проекту реконструкції будівлі відбулася в рамках «Книжкового арсеналу» 31 травня 2018 року.

Детальніше >>

01.06.2018

Київ крізь віки. Прогулянки містом

Не випадково на День захисту дітей, саме для них працівниками бібліотеки №101 (пункт видачі) була проведена прогулянка містом.

Детальніше >>

01.06.2018

Свято миру і дитинства - найсвітліше в цілім світі

01.06.2018 року у бібліотеці ім. В. Дубініна проведено літературну годину - «Свято миру і дитинства-найсвітліше в цілім світі» (до Міжнародного дня захисту дітей).

Детальніше >>

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua